PRZED WIZYTĄ- ZOBACZ WIRTUALNY SPACER PO NIERUCHOMOŚCI:
https://panoramy.galactica.pl/virgo/104137/789E5E0ED9D26BE86B2BDCA5A2B3C41C23FDA0A8666A79FB7219C93ECFBCF227?fbclid=IwAR34dehA5Kxx6dhU1WoP6JgmoJEzQQcijmA7p7bnJXJCeJY1MItmoIy8ewo
[CO] – Mieszkanie podzielone na pokoje- do adaptacji/przystosowania pod swoje potrzeby- BARDZO DOBRA CENA
[GDZIE] – Warszawa, Praga Południe, ulica Opinogórska
[CENA] – 459 000zł
[OPIS] – Oferujemy wyremontowane mieszkanie składające się z 5 niezależnych pokoi, 2 łazienek (prysznic + wc), oddzielnej kuchni.
Może służyć jako inwestycja w najem (w tej chwili funkcjonująca) lub zostać z łatwością zaadaptowane pod prywatne potrzeby mieszkalne (przy tej cenie za metr jest to jak najbardziej opłacalne).
Budynek (RAMA H) jest po remoncie: dachu, klatek, instalacji, nowe windy. W mieszkaniu nowe rury, grzejniki, okna oraz parapety. Okolica spokojna.
Duże podwórko z zakazem wjazdu samochodów, gdzie dzieci mogą się bawić, przez które można dojść do szkoły i przedszkola oraz znajdują się podwórkowe sklepiki. W pobliżu jest przychodnia, sklepy osiedlowe, poczta oraz biblioteka.
Lokalizacja- "Przyczółek Grochowski" bardzo dobrze skomunikowany punkt (dojazd do centrum 10 minut )
BUSPAS, autobusy przyspieszone. Mieszkanie jest umeblowane i ma sprzęt AGD
Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z KW.
księga wieczysta "czysta" 0 roszczeń, 0 hipotek, 0 wzmianek
grunt uregulowany
Kontakt do osoby pokazującej mieszkanie – 784-111-791